Augustā notiks reflektantu uzņemšana RTA Līvānu filiālē

Ceturtdiena, 26. maijs, 2016
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) informē, ka Līvānos ir izveidota akadēmijas filiāle. Vasaras uzņemšanas periodā interesenti varēs iesniegt dokumentus vienā studiju programmā. Plānots, ka septembrī potenciālie interesenti varēs uzsākt studijas pilna laika pirmā līmeņa profesionālās augstākās izglītības programmā „Mašīnbūve”. Studiju ilgums šajā programmā būs 2,5 gadi. Studenti apgūs tādus studiju priekšmetus kā mehatronika, metālapstrāde, elektronika, mehānika, konstruēšanas pamati u.c.

RTA Līvānu filiāles izveide ir balstīta uz Līvānu novada domes iniciatīvu un vietējo uzņēmēju atziņu par piemērota darbaspēka trūkumu reģionā. Laika gaitā tika apzinātas pieprasītākās profesijas, kam ir labas izredzes darba tirgū un karjeras izveidē.

Plānots, ka teorētiskās nodarbības notiks piektdienās un sestdienās Līvānu novada Vakara (maiņu) vidusskolas telpās (Rīgas iela 113/117, Līvāni), savukārt praktiskās nodarbības tiks organizētas RTA laboratorijās Rēzeknē. Studiju plānā paredzētās studiju prakses notiks trijos Līvānu novada uzņēmumos, kuriem ir savas metālapstrādes nodaļas, – SIA „LīvMet”, SIA „Z-Light” un SIA „CeramOptec”. Studentiem uz vietas Līvānos būs iespēja gan studēt, gan iziet prakses un veidot pamatus potenciālajām darba attiecībām uzņēmumos turpmāk.

Šī studiju programma varētu būt saistoša arī tiem cilvēkiem, kuri jau strādā Līvānu uzņēmumos, bet kuri nav ieguvuši attiecīgu diplomu. 

Reflektantu uzņemšana un dokumentu kārtošana studijām notiks 25. un 26. augustā no plkst. 10.00 līdz 15.00 Līvānos Vakara (maiņu) vidusskolas telpās. Sekojiet līdzi informācijai RTA mājas lapā www.ru.lv.

 

Plašāka informācija:
Inženieru fakultātes dekāne
Ērika Teirumnieka
E-pasts: Erika.Teirumnieka@ru.lv
Tālr. 26443015

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.