RTA un VRK pārstāvji dosies draudzības velobraucienā, apceļojot Kurzemi

Pirmdiena, 23. maijs, 2016
Lai sniegtu informāciju skolēniem par izglītības iespējām Valsts robežsardzes koledžā un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, veicinātu Valsts robežsardzes (VRS), Valsts robežsardzes koledžas (VRK) un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) tēla atpazīstamību sabiedrības vidū, popularizētu veselīgu dzīvesveidu, kā arī piesaistītu jauniešus mācībām Valsts robežsardzes koledžā un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā un veicinātu patriotisko audzināšanu, tiek organizēts RTA un VRK pārstāvju draudzības velobrauciens.

Draudzības velobrauciena maršruts ir „Liepāja – Priekule – Vaiņode – Skrunda – Kuldīga – Ventspils”. dalībnieki dosies ceļā 24. maija rītā, viņu vidū būs VRK pārstāvji un četri RTA pārstāvji – RTA profesore Ilga Šuplinska, RTA lektors Ivars Matisovs, RTA fotogrāfs Māris Justs un studiju programmas „Ģeogrāfijas un sociālo zinību skolotājs” absolvente Jekaterina Borisovska-Cvetkova.

Velobrauciena gaitā RTA un VRK pārstāvji Kurzemē viesosies dažādās skolās: 25. maijā plkst. 13.00 – Priekules vidusskolā, 25. maijā plkst. 17.00 – Vaiņodes internātpamatskolā, 26. maijā plkst. 14.00 – Skrundas vidusskolā, 27. maijā plkst. 13.00 – Kuldīgas 2.vidusskolā.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.