Aicinām apmeklēt Veltas Ļubkinas biobibliogrāfijas atvēršanas svētkus!

Ceturtdiena, 19. maijs, 2016
1. jūnijā plkst. 16.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA), aktu zālē (2. stāvs) notiks prof. Dr.paed. Veltas Ļubkinas biobibliogrāfijas atvēršanas svētki, kas veltīti profesores jubilejai.

V. Ļubkina ir Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Izglītības, valodu un dizaina fakultātes profesore, Personības socializācijas pētījumu institūta dibinātāja, direktore un vadošā pētniece, doktora studiju programmas „Pedagoģija” izveidotāja un direktore, LZP eksperte pedagoģijā, promocijas darbu vadītāja un recenzente, starptautisku projektu vadītāja un īstenotāja, starptautisku zinātnisku izdevumu redkolēģijas locekle, starptautisku konferenču zinātnisko komiteju locekle, zinātnisku monogrāfiju un metodisko līdzekļu autore, Izglītības, valodu un dizaina fakultātes un ārzemju augstskolu sadarbības veicinātāja. Profesore ir bijusi Pedagoģijas fakultātes dekāne un Darbmācības katedras vadītāja, ir veicinājusi pedagoģijas virziena studiju programmu veidošanu un attīstību.

Aicinām pasākumā piedalīties bijušos un esošos studentus, kolēģus, sadarbības partnerus, domubiedrus un citus interesentus!

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.