Aizvadītas aizraujošas spēles florbolā

Trešdiena, 18. maijs, 2016
Ir aizvadītas spraigas un emocionāliem mirkļiem bagātas spēles florbolā. Par to, kā šogad turnīros ir veicies Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) florbola komandai, informē viens no komandas spēlētājiem – Raivis Rumaks.

„Florbolā aktīvi trenējamies visu gadu. Retāk tiekamies tikai vasarā, jo katrs komandas biedrs ir aizņemts savos darbos. Šogad piedalījāmies vietējā mēroga un tuvāko novadu sacensībās. Spēles notika gan tepat Rēzeknē, gan Dricānos, Viļānos, Galēnos. Kopējo spēļu skaitu precīzi atcerēties gan nevaru, taču piedalījāmies desmit turnīros, katrā nospēlējot apmēram 3 – 4 spēles.

Esam priecīgi, ka uzvaru šajās spēlēs ir vairāk nekā zaudējumu, tomēr diemžēl šogad nācās piekāpties tieši izšķirošajās spēlēs. Vissmagāk bija spēlēt pret tām komandām, kuras uzskatām par nedaudz vājākām. Grūti ir psiholoģiski noskaņoties pret tādiem pretiniekiem. Viņi savā spēlēšanas stilā ir daudz neparedzamāki par citiem.

Neraugoties uz to, ka šogad nebija iespējas piedalīties augstākā mēroga sacensībās, savu spēku esam pierādījuši un izveidojuši labu komandas kodolu. Uzskatu, ka kopumā šogad mūsu spēlētprasme ir augusi.

Florbols Rēzeknē ir ļoti populārs. RTA piedāvā iespēju gan trenēties, gan piedalīties sacensībās, tāpēc vēlētos lielāku studentu atsaucību, apmeklējot florbola treniņus. Tas ir arī lielisks veids, kā piekopt veselīgu dzīvesveidu!” saka Raivis Rumaks.

Beatrise Jakobsone, RTA studiju programmas „Filoloģija” studente

***

10 . maijā Rēzeknes pilsētas sporta pārvaldes zālē norisinājās RTA florbola kausa finālspēles. Turnīrā kopumā piedalījās 6 komandas: „RTA”, „Kaunata”, „Rēzeknes tehnikums”, „Spāks”, „KEDA”, „Rēzekne”. Pēc savstarpējām spēlēm tika noskaidrotas četras komandas, kas cīnījās par godalgotām vietām.

Spēlē par 3. vietu spraigā cīņā uzvaru guva Kaunatas komanda. Finālā tikās RTA studentu komanda un „KEDA”, kuras sastāvā ir arī bijušie augstskolas studenti. Spraigā un līdzīgā cīņā 1.vietu un kausu ieguva pieredzējušie „KEDA” komandas sportisti. Arī šajā turnīrā studentiem mazliet pietrūka veiksmes un tika iegūta 2.vieta kopvērtējumā.

Sportiskā sezona akadēmijā ir noslēgusies, bet visus sportot gribētājus atkal aicināsim uz kopīgiem treniņiem septembrī.

Veiksmīgu sesiju vēlot, Aivars KaupužsRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.