RTA pārstāvji startēja „DNB Stipro skrējienā”

Trešdiena, 18. maijs, 2016
7. maijā notika „DNB Stipro skrējiens”, kurā piedalījās arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) studentu komanda, kuras sastāvā startēja Jāzeps Ivulis, Edgars Zaicevs, Jekaterina Melihova, Normunds Bernāns. RTA komandu atbalstīja RTA sporta sektora vadītājs Aivars Kaupužs.

Kopumā skrējienā piedalījās vairāk kā 4500 dalībnieku, tajā skaitā 550 sievietes, 1500 vīrieši un 600 komandas. Komandu skrējienā akadēmijas studenti jau pašā sākumā izvirzījās līderu grupā, kas ļāva finišēt pirmā simta robežās.

Savukārt RTA 1. kursa studente Līga Bautre sacensībās startēja individuāli. Pārvarot mikrotraumas, Līga sasniedza finišu, kas pirmajā piedalīšanās reizē ir nozīmīgs sasniegums.

RTA studenti dalās savās emocijās par piedzīvoto.

Normunds Bernāns (bakalaura studiju programma „Mehatronika”, 4.kurss): „Trase bija diezgan laba, jo šķēršļi bija izvietoti tā, lai varētu brīvi pārvietoties. Manuprāt, trasē varēja būt mazliet vairāk šķēršļu. Ar ko šī gada skrējiens paliks atmiņā? Ar to, ka jau ceturto gadu piedalos, ir jauna trase, jauna vieta un īsti nebija ko darīt, jo apkārt nebija, ko apskatīt.

Nākamā gada trasē vajadzētu ieviest labirintu un kaut kādu ‘pārsteigumu’, varētu ieviest šķērsli, par kuru neviens neko nezina, kas tur ir iekšā. To uz trases varētu uzrādīt ar jautājuma zīmi. Labirintu varētu ieviest mežā, piemēram, pieci celiņi un viens ir īstais, un pārējie ved uz riņķi.”

Jekaterina Melihova (bakalaura studiju programma „Uzņēmējdarbība”, „Ārējo sakaru struktūrvienības specializācija”, 4.kurss): „Piedalījos, jo jau sen bija vēlme izmēģināt sevi „Stipro skrējienā”, un beidzot radās iespēja, kuru grēks būtu

neizmantot.

Komandas biedri bija best of the best! Puiši ieteica, kā pārvarēt šķēršļus, padeva roku, kad vajadzēja, pārcēla pāri šķēršļiem. Tiešām, ja ne viņi, nezinu, cik tālu tiktu skrējienā. Bija liels atbalsts no viņu puses. Par to saku lielu paldies!

Skriešanas laikā es domāju, ka tā būs pēdējā reize, kad piedalos, bet pēc kāda laika, kārtīgi apdomājot, sapratu, ka varētu piedalīties vēl. Bet tad jātrenējas jau tagad.”

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.