Piedalies Civiltiesību izspēlē!

Trešdiena, 18. maijs, 2016
Ņemot vērā izteiktos viedokļus par bakalaura, kursa darbu un eksāmenu dēļ nokavēto pieteikšanās termiņu VII Tiesas procesa izspēlei Civiltiesībās, ELSA Latvia dod IESPĒJU to izdarīt reizē ar rakstiskās daļas iesniegšanu! Tas nozīmē, ka līdz 2016. gada 22. MAIJA pusnaktij uz epastu elsa.latvija@gmail.com jānosūta pieteikuma anketa kopā ar izrisināto kāzusu.

Atgādinām, ka VII Civiltiesību izspēles kāzuss un izspēles nolikums ir atrodami saitē http://ej.uz/VII_Civiltiesibas

Šoreiz dalībnieku uzdevums ir sagatavot kasācijas sūdzību prasītāja SIA „Vēja enerģija” vārdā par Latvijas Republikas Lielpilsētas apgabaltiesas 2016. gada 22. aprīļa spriedumu un atbildētāja iespējamos paskaidrojumus uz to. Nākamais uzdevums būs aizstāvēt savu pozīciju mutiskajās sacensībās, kas norisināsies 11. jūnijā.

Civiltiesību izspēle ir jau sena ELSA Latvia un arī jurisprudences studentu tradīcija – tā šogad norisināsies jau 7. reizi. Piesakies, atrisini kāzusu, aizstāvi savu viedokli Latvijas civiltiesību ekspertu priekšā un varbūt arī Tu un Tava komanda uz mūžiem ieiesiet tiesu izspēļu uzvarētāju rindās? Tas nav tik neiespējami kā šķiet – turklāt tiesu izspēļu pieredze, kā to ir uzsvēruši gan pasniedzēji, gan arī advokātu biroju un uzņēmumu pārstāvji, kas ir tiesnešu rindās, ir nozīmīgs solis tuvāk lieliskai karjerai! Līdz kāzusa iesniegšanai ir 9 dienas, un tas ir vairāk kā pietiekami, lai lieliski sagatavotu savu pozīciju!

Uzdrošinies – un tiksimies 11. jūnijā!Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.