RTA student – piedalies VADC rīkotajā augstskolu izaicinājumā un ziedo asinis!

Trešdiena, 18. maijs, 2016
No 2. maija līdz 30. maijam, mēneša garumā, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) izaicina Rīgas Ekonomikas augstskolu (SSE Riga), sacenšoties, kuras mācību iestādes studenti mēneša laikā visvairāk ziedos asinis.

Kā stāsta RTA Studējošo padomes priekšsēdētājs Lauris Aglenieks, tad RTA šajā akcijā nolēma piedalīties, jo tas ir cēls, labs darbs, ko var paveikt, iesaistot studentus. Lauris akadēmijas studentiem novēl vairāk iesaistīties, būt aktīviem un padomāt par citu cilvēku veselību, ziedot asinis kādam, kuras tām ir nepieciešamas, jo veselība un dzīvība ir ļoti svarīga.

Savos iespaidos dalās RTA studenti, kuri jau ir iesaistījušies šajā izaicinājumā un 10. maijā nodeva asinis.

Kaspars Ločmelis („Tiesību zinātne”, 1.kurss): „Asinis nodevu pirmo reizi. Tās nodevu, jo gribēju izmēģināt ko jaunu, kā arī bija šāds aicinājums ziedot asinis augstskolu izaicinājuma ietvaros. Ziedot asinis – tas ir labs darbs.”

Edgars Zaicevs („Mehatronika”, 3.kurss): „Asinis nodevu jau otro reizi. Nodevu, jo, ja iespēja ir dota, tad tā ir jāizmanto!”

Aigars Bekmanis („Mehatronika”, 3.kurss): „Asinis ziedoju pirmo reizi, un tā ir laba iespēja palīdzēt citiem.”

Dagnija Volodjka („Tiesību zinātne”, 1.kurss): „Asinis ziedoju jau otro reizi. Ziedoju, jo tas ir labs darbs un tādā veidā var palīdzēt citiem.”

RTA student, esi aktīvs, līdz 30. maijam ziedo asinis un palīdzi savai izglītības iestādei uzvarēt! Ziedojot asinis, atzīmē, ka esi RTA students. Studenti tiek aicināti izmantot mirkļa birku #studentuIzaicinajums

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.