RTA apskatāma Vladislava Kundziņa fotoizstāde „Austrālija”

Ceturtdiena, 21. Aprīlis
No 20. aprīļa Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas bibliotēkā ir apskatāma Vladislava Kundziņa fotoizstāde „Austrālija”. Aicināti visi interesenti!

Par autoru.

Vladislavs Kundziņš (1952.g.) dzimis Latgalē, Pelēču pagastā. Mācījies Špoģu vidusskolā un pēc dienesta Padomju armijā studējis kokapstrādi LLA Jelgavā. No 1978.gada, pēc Kokapstrādes (tagad Meža) fakultātes beigšanas, līdz 2013.g. strādājis AS „Latvijas Finieris”.

Pirmo reizi ar fotogrāfijas noslēpumiem iepazinies fotopulciņā, mācoties 5.klasē. Dzimusī interese par foto skolā ir saglabājusies līdz šodienai. Pirmais fotoaparāts bija „Smena – 2”. Studiju laikā tika nopirkts „Zenit E” un sekmīgi tika dokumentētas mācības, prakses, ballītes, sadzīve un citi pasākumi.

Parādoties digitālajām fotokamerām, radās iespējas vienkāršāk un ērtāk apstrādāt fotogrāfijas, vieglāk varēja realizēt dažādas idejas, nevajadzēja ne attīstītāju, ne fiksāžu. Fotografēta galvenokārt daba: ainavas, putni, dzīvnieki, kukaiņi, puķes, dažādi makro.

Pirmais lielākais panākums bija 1976.g., kur fotokonkursā „Studenti celtnieku vienībās” – viena no iesniegtajām fotogrāfijām ieguva godalgu un tika publicēta laikrakstā „Padomju Jaunatne”. Pēdējos gados sekmīgi piedalījies Latvijas dabas muzeja rīkotajos gadskārtējos fotokonkursos „Mans putns”. Grupas „Lieliskie fotodraugi” sastāvā vairākus gadus aktīvi piedalās dažādās fotoizstādēs, kā arī ir sarīkotas personālās foto izstādes par ziediem, kukaiņu pasauli, Latvijas dabu, ziemu Latvijā, Skotiju, Austrāliju, Āfriku. Daudz ceļo, ir pabijis 30 pasaules valstīs.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu