Par EPF Studējošo pašpārvaldes vadītāju ievēlēta Lāsma Bramane

Otrdiena, 19. Aprīlis
12. aprīlī notika Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Ekonomikas un pārvaldības fakultātes (EPF) Studējošo pašpārvaldes vadītāja, vietnieka un jaunu biedru vēlēšanas.

Par Ekonomikas un pārvaldības fakultātes Studējošo pašpārvaldes vadītāju tika ievēlēta studiju programmas „Ekonomika” (specializācija: „Finanšu un grāmatvedības vadība”) 1. kursa studente Lāsma Bramane. Par EPF Studējošo pašpārvaldes vadītājas vietnieci ievēlēja 3. kursa studenti Dainu Mihailovu („Uzņēmējdarbības tiesības”), kura ir arī EPF Studējošo pašpārvaldes biedrs un tika ievēlēta arī Studējošo padomē.

Par EPF Studējošo pašpārvaldes biedriem ir kļuvuši: 1. kursa studente Eva Rubene („Finanšu un grāmatvedības vadība”), 1. kursa students Kaspars Ločmelis („Tiesību zinātne”), kurš tika arī ievēlēts Studējošo padomē. Tāpat Studējošo padomē tika ievēlēta arī studiju programmas „Tiesību zinātne” 1. kursa studente  Dagnija Volodjko.

Novēlam  EPF Studējošo pašpārvaldes jaunajam sastāvam izturību, panākumus savu darbu veikšanā, jaunas idejas un neatlaidību!

EPF Studējošo pašpārvaldes vadītāja Lāsma BramaneRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu