„Inženieru dienas 2016”: kuģīšu sacensības pa Rēzeknes upi

Otrdiena, 19. Aprīlis
No 18. līdz 23. aprīlim Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā notiek Inženieru dienas, kas 18. aprīlī pie Austrumlatvijas radošo pakalpojumu centra „Zeimuļs” tika atklātas ar kuģīšu sacensībām pa Rēzeknes upi.

Šogad kuģīšu sacensībās piedalījās skolēni no Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas, Rēznas pamatskolas, Feimaņu pamatskolas, Rēzeknes 3. vidusskolas, kā arī sacensībās piedalījās dalībnieki no Pleskavas Valsts universitātes un radošo pakalpojumu centra „Zeimuļs”. Sacensībās piedalījās astoņi kuģīši, no kuriem trīs kuģīši bija ar dzinēju, bet pieci bez dzinēja.

Pirmais kuģītis ar dzinēju, kurš finišēja, bija Austrumlatvijas Tehnoloģiju vidusskolas kuģītis „Zilā lagūna”. Visātrākais  kuģītis bez dzinēja – Rēzeknes 3. vidusskolas kuģītis „Plosts”.

Par sacensību dalībnieku kuģīšiem notiek balsošana Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas mājas lapā: http://www.ru.lv/kugisu_balsojums. Kritēriji, pēc kuriem tiks vērtēti kuģīši, ir: oriģinalitāte; ekoloģiskākais; konstruktīvi pareizākais (inženiertehniskais) mazgabarīta kuģītis; konstruktīvi pareizākais (inženiertehniskais) lielgabarīta kuģītis un skatītāju simpātija.

Balsošana notiks līdz 20. aprīļa plkst. 12.00. Apbalvošana notiks 20. aprīlī plkst. 16.00 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, Inženieru fakultātē, Atbrīvošanas alejā 115, K-4, 105. auditorijā.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu