RTA notika erudīcijas konkurss „Studentu Olimpiskās spēles”

Trešdiena, 23. marts, 2016
23. aprīlī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) notika RTA studentu erudīcijas spēle „Studentu Olimpiskās spēles”. Žūrijas sastāvā bija Ekonomikas un pārvaldības fakultātes lektore Daina Znotiņa, šīs sezonas labākais spēlētājs Studentu basketbola līgā Renārs Bulduris, Kultūras un sporta virziena vadītājs Studējošo padomē Rihards Aleksandrovičs.

Par 1.vietu sacentās trīs komandas: komanda ar nosaukumu ,,Dēlis”, komanda ,,Visi par vienu, viens ne par vienu” un trešā komanda ar nosaukumu ,,Studenti pluss pluss”, kurā bija apvienojušies RTA docētāji, kuru vidū bija arī RTA rektors Edmunds Teirumnieks.

Komandām bija jāsagatavo mājas darbs – skečs par tēmu „Studentu Olimpiskās spēles”. Erudīcijas spēles dalībnieki tika vērtēti pēc četriem kritērijiem: priekšnesuma atbilstība tēmai, radošums, iekļaušanas laikā (no trim līdz piecām minūtēm) un oriģinalitāte.

Interesantu priekšnesumu bija sagatavojusi komanda ,,Visi par vienu, viens ne par vienu”. Savā priekšnesumā komandas dalībnieki parādīja studenta dzīves posmus no 1. kursa līdz 4. kursam, lai saņemtu diplomu. Pēc priekšnesumiem komandām tika uzdoti daudzveidīgi jautājumi, kurus bija sagatavojis Ēriks Začs.

Erudīcijas spēle „Studentu Olimpiskās spēles” noslēdzās ar uzvarētāju apbalvošanu, kur 1. vietu ieguva komanda ,,Studenti pluss pluss”, 2. vietu ieguva komanda ,,Visi par vienu, viens ne par vienu” un trešo vietu ieguva komanda ,,Dēlis”. Komanda "Visi par vienu, viens ne par vienu” piedalīsies starpaugstskolu erudīcijas pasākumā, kas RTA notiks aprīlī.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.