Sveicam RTA pārstāvjus ar gūtajiem panākumiem!

Trešdiena, 2. marts, 2016
28. februārī Rēzeknē notika Latgaliešu kultūras gada balvas „Boņuks 2015” ceremonija. Balvu saņēmēju vidū ir arī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) pārstāvji.

Mūzikas kategorijā par labāko sniegumu alternatīvajā mūzikā balvu saņēma poētiskā roka apvienība „Kapļi” ar albumu „Ašņa dasys”. Grupas solists ir RTA students Oskars Orlovs, kurš maģistrantūrā studē filoloģiju.

Balvu par labāko 2015. gada sniegumu šlāgermūzikā saņēma Ansis Ataols Bērziņš par albumu „Pasaver”. Viņš RTA studē doktora studiju programmā „Sociotehnisko sistēmu modelēšana”.

Savukārt literatūras kategorijā par labāko sniegumu literatūrā tika apbalvota Rēzeknes Augstskolas absolvente Anita Mileika ar dzejas krājumu „mūžīgā nepārtikusī stirna”.

Kā labākā grāmata/izdevums tika nosaukts Luisa Kerola grāmatas par Alisi tulkojums latgaliski „Alise Breinumu zemē”. Grāmatas redaktore ir RTA profesore Ilga Šuplinska.

Sveicam balvu ieguvējus un vēlam daudz radošas iedvesmas arī turpmāk!

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļu

Foto: Andrejs Vasjukevičs/Latgales vēstniecība GORSRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.