Aktivitātes, dinamiskums un radošums mājo RTA Inženieru fakultātē

Ceturtdiena, 25. februāris, 2016
Inženieru fakultāte pēc infrastruktūras modernizācijas ir aktīvi strādājusi pie jaunu programmu un aktivitāšu sagatavošanas gan vispārizglītojošo, gan profesionālo skolu jauniešiem, gan potenciālajiem studentiem, interesentiem no uzņēmējdarbības vides.

2016. gadā Inženieru fakultāte piedāvā jaunas studiju programmas – 1. līmeņa profesionālās augstākās izglītības studiju programmas „Pārtikas produktu pārstrāde”, „Ražošanas loģistika” un „Metālapstrāde”. Visas iepriekšminētās programmas tika izstrādātas pēc darba tirgus pieprasījuma. Tas rada pārliecību, ka šo jomu speciālisti ir pieprasīti darba tirgū un absolventiem būs plašas darba iespējas. Maģistra studiju programmā „Lāzertehnoloģijas”, kas ir veidota sadarbībā ar Mitveidas Augstskolu Vācijā, 2. kursa studentiem jau būs iespēja vienu gadu studēt Vācijā un iegūt divu valstu diplomus.

Turpinām un paplašinām nodarbību klāstu tehniskajā jaunradē skolu jauniešiem. Šogad apmācību ir uzsākuši arī Balvu skolēni, savukārt Rēzeknes novada skolēni apmeklē nodarbības jau ceturto gadu. Darbu turpina Programmētāju klubiņš, kas pulcē radošus jauniešus, kurus interesē IT joma un datorzinātnes. Uzņēmēji tiek aicināti pie mums vērsties ar problēmjautājumiem un idejām, kuras varam attīstīt līdz prototipam mūsu laboratorijās kopā ar studējošajiem, iespējams, ka kāds no topošajiem inženieriem būs perspektīvs darbinieks.

Priecē aktivitātes, dinamiskums un radošais gars, kas mājo Inženieru fakultātē. Katrs interesents vienmēr tiek gaidīts, lai piebiedrotos inženieru pulciņam.

Ērika Teirumnieka, Inženieru fakultātes dekāneRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.