Maģistranti un doktoranti aicināti piedalīties „ResearchSlam” konkursā

Otrdiena, 23. februāris
„ResearchSlam” ir konkurss maģistrantiem un doktorantiem, ko organizē Rīgas Tehniskās universitātes Doktorantūras skola ar mērķi iepazīstināt sabiedrību ar pētījumiem un zinātnisko darbu, ko veic Latvijas jaunie zinātnieki viegli uztveramā, interesantā un saistošā veidā. Konkurss tiek īstenots jau piekto gadu pēc kārtas, un tradīcija to rīkot Latvijas mērogā tiks turpināta arī šogad. Lai konkursu padarītu vēl aizraujošāku, šoreiz par balvām sacentīsies ne tikai paši jaunie zinātnieki, bet arī viņu pārstāvētās augstskolas.

Dalībnieki

Konkursam var pieteikties jebkuras nozares un jebkuras Latvijas augstskolas maģistranti un doktoranti, aizpildot pieteikšanās anketu. No saņemtajiem pieteikumiem 24 cilvēki tiks izvēlēti dalībai konkursā un varēs sacensties atlases kārtās par iespēju uzstāties finālā.

Uzstāšanās

Dalībnieki savā starpā sacenšas ar uzstāšanos par savu pētījumu. Uzstāšanās ir jāveido, izmantojot PechaKucha formātu (20 slaidi x 20 sekundes), un tā ilgst precīzi 400 sekundes (6’40”). Pēc uzstāšanās dalībniekiem būs iespēja atbildēt gan uz žūrijas, gan arī skatītāju jautājumiem.

Balvas

Tiem dalībniekiem, kuri iekļūs finālā, būs iespēja sacensties par galvenajām balvām – stipendijām. Bet pilnīgi visi dalībnieki saņems veicināšanas balvas, kas izgatavotas RTU Design Factory. Šogad par balvu – ResearchSlam KAUSU – cīnīsies arī dalībnieku pārstāvētās augstskolas!

Kāpēc piedalīties?

IZAICINI SEVI! Tu netici, ka par zinātni var pastāstīt vienkārši? Tad šis noteikti varētu būt Tavs 2016. gada lielākais izaicinājums! Viss ģeniālais taču ir vienkāršs. Nāc un parādi, cik ģeniāls ir arī Tavs pētījums!

ATTĪSTI PRASMES! Vai Tu neesi pārliecināts par savām uzstāšanās prasmēm? Neuztraucies, mēs nodrošināsim iespējas tās uzlabot. Piesakies konkursam un nāc uz apmācībām dalībniekiem, kas palīdzēs Tev sagatavoties uzstāties!

SAŅEM BALVAS! Mēs uzskatām, ka pūles un ieguldītais darbs ir jāatalgo! Tādēļ visi konkursa dalībnieki saņems ne tikai unikālu pieredzi, bet arī veicināšanas balvas. Finālisti sacentīsies jau par lielajām balvām – STIPENDIJĀM!

Vairāk info: http://www.researchslam.com/Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368;
RTA paziņojums par personas datu apstrādi. Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu