RTA viesojās Izraēlas vēstniece Latvijā Lironne Bar-Sadē

Otrdiena, 26. janvāris, 2016
22. janvārī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) viesojās Izraēlas vēstniece Latvijā Lironne Bar-Sadē (Bar-Sadeh) un Izraēlas vēstniecības Latvijā kultūras un sabiedrisko attiecību speciāliste Marika Piņķe, kuras tikās ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas rektoru Edmundu Teirumnieku un rektora vietnieku sadarbības un attīstības jautājumos Gunāru Strodu.

Tikšanās laikā tika runāts par vairākiem augstākās izglītības aspektiem un sadarbības iespējām. RTA pārstāvji iepazinās ar Izraēlas pieredzi iekļaujošās izglītības jomā, tika informēti par iespējām sadarboties un organizēt Rēzeknē Izraēlas vēstniecības Latvijā rīkotus izglītojošus seminārus. Izraēlas vēstniecības Latvijā pārstāvji dalījās informācijā par mobilitātes programmām un stipendijām, ko var izmantot RTA studenti, studējot Izraēlā.

Savukārt RTA pārstāvji iepazīstināja ar tām priekšrocībām kas tiek sniegtas akadēmijas studentiem, un ieskicēja RTA veikumu inženierzinātņu jomā, akcentējot, ka Rēzeknes Augstskola ir kļuvusi par Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju, kas ir arī attīstības kvalitātes apliecinājums.

Tikšanās laikā izkristalizējās vairākas jomas, kurās būtu iespējama veiksmīga sadarbība un pieredzes apmaiņa.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.