SIA NEMO pārstāvji tiekas ar studiju programmas „Apģērbu dizains un tehnoloģija” studentiem un absolventiem

Otrdiena, 26. janvāris, 2016
2016. gada 27. janvārī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) viesosies šūšanas uzņēmuma SIA NEMO pārstāvji, ar mērķi plašāk iepazīstināt studējošos un absolventus ar uzņēmuma darbību, ražošanas procesu, produkciju, ieinteresēt un iedrošināt jaunos speciālistus profesionālās darbības uzsākšanai uzņēmumā.

SIA NEMO ir viens no lielākajiem šūšanas uzņēmumiem Latgalē, potenciālais darba devējs topošajiem RTA apģērbu projektētājiem. Uzņēmuma vadība piedāvā studentiem iziet profesionālo praksi, ir noslēgts sadarbības līgums. Uzņēmums ir ieinteresēts redzēt studiju programmas „Apģērbu dizains un tehnoloģija” absolventus savu darbinieku vidū, jo uzņēmumā ir pieejams viss izstrādājuma tapšanas process, sākot ar modeļa dizainu, kā arī bāzes un modeļkonstrukciju izstrādi, ražošanu, kvalitātes kontroli, iepakošanu un piegādi.

Uzņēmums specializējas uz virsdrēbju ražošanu, izgatavo arī vieglo apģērbu sievietēm vīriešiem un bērniem. Uzņēmumā izstrādājumu projektēšanas process tiek veikts, izmantojot CAD/CAM Gerber tehnoloģijas: tehnisko zīmējumu, bāzes konstrukciju, lekālu izgatavošana, gradācija un lekālu izklājumu printēšana. Arī studijās RTA studējošie apgūst šīs tehnoloģijas.

Tikšanās ir nozīmīga arī pieredzes apmaiņai, lai studiju saturu maksimāli tuvinātu ražošanas procesā nepieciešamo prasmju apguvei un kompetenču attīstīšanai.

Silvija Mežinska,

studiju programmas „Apģērbu dizains un tehnoloģija” direktoreRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.