RTA profesori apgūst akreditācijas ekspertu programmu

Trešdiena, 20. janvāris, 2016
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) profesori Jānis Dzerviniks un Velta Ļubkina aizvadītajā gadā piedalījās Izglītības kvalitātes valsts dienesta izsludinātajā konkursā uz ekspertu vietām. Profesoru kandidatūras tika atbalstītas.

2015.gada decembrī un 2016.gada janvārī Izglītības kvalitātes valsts dienests īstenoja profesionālās kvalifikācijas pilnveides programmu „Vispārējās izglītības iestāžu darbības un izglītības programmu īstenošanas kvalitātes vērtēšana”. Programmas apguves noslēgumā abi profesori saņēma Izglītības kvalitātes valsts dienesta apliecību par programmas apguvi 16 stundu apjomā un kļuva par vispārējās izglītības iestāžu un izglītības programmu akreditācijas ekspertiem uz trijiem gadiem.

Nākotnē abi profesori varēs darboties Izglītības kvalitātes valsts dienesta akreditācijas ekspertu komisiju sastāvā un veikt vispārizglītojošo skolu un izglītības programmu akreditācijas.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.