RTA pārstāvji tiekas ar Gulbenes novada vidusskolas pedagogiem

Ceturtdiena, 7. oktobris, 2021

7. oktobrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) pārstāvji attālināti tikās ar Gulbenes novada vidusskolas direktori Lindu Ūdri-Rizgu un skolotājiem, lai pārrunātu iespējamo sadarbību nākotnē.

RTA rektores vietniece sadarbības un attīstības jautājumos Iveta Graudiņa akcentēja šī brīža aktuālās tendences izglītībā, piedāvājot skolēniem un skolotājiem apmeklēt  RTA, lai labāk iepazītu augstskolu un izvēlētos piemērotākos nākotnes sadarbības modeļus.

Jebkura vidusskola var pieteikt arī virtuālo tikšanos sev izdevīgā laikā, rakstot uz e-pasta adresi: san@rta.lv 

 

Uzziņai:

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija šobrīd ir 6. lielākā valsts dibinātā augstākās izglītības iestāde, kurā studē pāri par 1500 studējošajiem pirmā līmeņa, bakalaura, maģistra un doktora studiju programmas trijās fakultātēs – Ekonomikas un pārvaldības, Inženieru, Izglītības, valodu un dizaina. 80% studējošo RTA studē par valsts budžeta līdzekļiem.

Saskaņā ar Eiropas Savienības augstskolu novērtēšanas sistēmas “U-Multirank” publicēto informāciju 2021. gadā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija ierindojas pasaules 25 labāko universitāšu vidū.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.