Notikusi projekta noslēguma sanāksme

Ceturtdiena, 7. oktobris, 2021

2021. gada 10. un 11. septembrī projekta “Komunikācijas kompetenču modeļa izstrāde un ieviešana biznesa mentora tīkla uzlabošanai un uzturēšanai” 2019-1-LV01-KA203-060414” partneri piedalījās noslēguma sanāksmē, kas norisinājās Blajistokā (Polijā).

Šajā sanāksmē piedalījās pārstāvji no sešām projekta partneru institūcijām (Bjalistokas Tehniskā universitāte, Utenas Lietišķo Zinātņu universitāte, Ecoistitoto del Friuli Venezia Giulia, Latvijas Lauku konsultāciju un izglītības centrs, Burgas Brīvā Universitāte un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija).

Sanāksmes laikā tika prezentēti projekta ieviešanas rezultāti un sniegta informācija, kā projektā izstrādātos rīkus iespējams izmantot ikdienā mentoru biznesa vidē. Projekta īstenošanas rezultātā ir izstrādāta rokasgrāmata (”Mentoring Handbook”), kuras mērķis ir sniegt teorētiskās un praktiskās zināšanas un padomus, kā nodrošināt pareizu saziņu un mijiedarbību starp mentoriem un apmācāmajiem. Rokasgrāmata ir pieejama visās partnervalstu valodās.

Visi projekta partneri pauda pozitīvu vērtējumu par paveikto un izteica vēlmi turpināt sadarbību citos projektos.Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.