RTA piedalās Eiropas pārrobežu universitātes sanāksmē Vācijā

Ceturtdiena, 30. septembris, 2021
No 16. līdz 17. septembrim Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) rektores vietniece sadarbības un attīstības jautājumos Iveta Graudiņa un zinātnisko projektu vadītāja Jeļena Lonska piedalījās Eiropas pārrobežu universitātes (UNIVERS) sanāksmē Čemnicā Vācijā.

Sanāksmē bija pārstāvētas visas astoņas partneruniversitātes no Polijas, Vācijas, Rumānijas, Spānijas, Bulgārijas, Francijas un Latvijas.

Tikšanās laikā tika apspriesti dažādi aktuāli jautājumi, tanī skaitā viens no UNIVERS mērķiem - studentu un mācībspēku apmaiņas stiprināšana.

UNIVERS ir Eiropas Universitātes projekts, kura mērķis ir pievērsties jaunajiem pārrobežu teritoriju izaicinājumiem. Perpiņānas Universitātes (L'Université de Perpignan Via Domitia) vadībā UNIVERS alianses projekts koncentrējas uz pārrobežu teritorijām un aptver 8 universitāšu konsorciju ar 85000 studentiem, 9500 mācībspēkiem-pētniekiem un administratīvo personālu un 74 fakultātes. 

Plašāk par tikšanos var lasīt: https://www.tu-chemnitz.de/tu/pressestelle/aktuell/10897/en

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.