1.kursa student, piedalies Rozes svētkos un kļūsti par RTA Rozi vai Bruņinieku!

Otrdiena, 31. augusts, 2021
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) septembrī tradicionāli notiek Rozes svētki – pasākums 1. kursu studentiem, kura laikā no pirmkursnieku vidus tiek izvēlēta Roze un Bruņinieks.

Arī šogad RTA 1. kursa studentiem ir iespēja piedalīties Rozes svētku konkursā (kas notiks attālinātā formātā, ļaujot ikvienam RTA 1.kursa talantīgajam jaunietim sevi pierādīt). Kas ir jādara? Līdz 10.septembrim (ieskaitot) vari pieteikties, rakstot uz e-pasta adresi: san@rta.lv un pastāstot, kādu talantu vai hobiju vēlies prezentēt (varbūt Tu dejo, dziedi, saceri dzejoļus, improvizē, fotografē u.tml.).

Piedalīties ir pavisam vienkārši – piesakies Rozes svētku konkursam un vēlāk iesūti mums video/ foto, kurā atspoguļots Tavs hobijs/ talants. Septembra laikā visi Rozes svētku dalībnieki piedalīsies dažādu interesantu uzdevumu veikšanā. Jauniešu veikumu vērtēs žūrija, kas noteiks to, kurš no konkursa dalībniekiem kļūs par RTA Rozi un Bruņinieku. Būs arī Skatītāju simpātiju balva, jo konkursa dalībnieku iesūtītie materiāli tiks publicēti arī RTA sociālajos tīklos.

Rozes svētkos 1.kursu studenti neformālā gaisotnē iepazīst cits citu, iesaistās dažādās aktivitātēs un, parādot savu radošumu, improvizēšanas spējas un talantus, iegūst arī vērtīgas balvas un godpilnus titulus. Arī šis gads nebūs izņēmums, jo mēs zinām, ka arī šogad RTA savas studiju gaitas uzsāk daudz talantīgu jauniešu. Lai nepazustu pūlī, bet kļūtu pamanīts, pilnveidotos un iegūtu daudz jaunu draugu, ir vērts pieteikties dalībai Rozes svētku konkursā un ļauties foršam septembra piedzīvojumam! Ja ir kādi jautājumi, tad rakstiet uz e-pasta adresi: san@rta.lv.

 

Attēlā – fotomirklis no 2020. gada Rozes svētkiem, kad par RTA Rozi kļuva Līna Šlapakova, bet Bruņinieka titulu ieguva Valērijs Daļeckis.

Inga Kaļva-Miņina,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste

 

Foto no RTA arhīvaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.