Lūznavā notiks pasākums par godu profesoram Vladislavam Pauram

Trešdiena, 14. jūlijs, 2021
VLADISLAVS PAURS (1945.-2019.) – izcils Latgales akvareļglezniecības pārstāvis, pedagogs un padomdevējs studentiem – bijis vienkāršs un ļoti sirsnīgs cilvēks, tā par viņu ir izteikušies ģimenes locekļi, draugi un kolēģi.

18. jūlijā no plkst.16.00 līdz 17.30 Rēzeknes novada Lūznavas muižā Mākslas Piknika laikā notiks mākslas albuma “Akvarelists Vladislavs Paurs” (dizains Zaiga Protizāne) prezentācija, dokumentālās filmas “Vladislavs – cilvēks, mākslinieks, pedagogs” (režisors Māris Justs) demonstrācija un V.Paura akvareļglezniecības izstādes atklāšana. Pirms filmas par V.Paura daiļradi stāstīs Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas asociētie profesori Aina un Gunārs Strodi. Pasākuma laikā mākslas mīļotājiem tiks dāvināti 50 albumi. Laipni aicināti piedalīties profesora V.Paura piemiņas pasākumā un citās Mākslas piknika aktivitātēs Lūznavā.

http://www.luznavasmuiza.lv/jaunumi/params/post/3331023/aicinam-uz-mini-makslas-pikniku-2021

Projekta vadītāja RTA docente Diāna Apele

Projekts sagatavots ar Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Izglītības, valodu un dizaina fakultātes un Reģionālistikas zinātniskā institūta finansiālu atbalstu. Projekts tiek realizēts ar Latgales reģiona attīstības aģentūras, Valsts kultūrkapitāla fonda un AS “Latvijas valsts meži” finansiālo atbalstu un ar Rēzeknes pilsētas pašvaldības aģentūras „Rēzeknes Kultūras un Tūrisma centrs” līdzfinansējumu Mazo kultūras un tūrisma projektu konkursā.  

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.