RTA absolvente Irēna Graviņa: “Studiju laikā iegūtās zināšanas un pieredze ir ļoti nozīmīgas”

Pirmdiena, 12. jūlijs, 2021
Irēna Graviņa šogad absolvēja Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) profesionālā bakalaura studiju programmu “Sociālais pedagogs”.

Absolvente stāsta, ka studēt RTA nolēmusi, jo citas augstskolas nepiedāvājušas iespēju studēt studiju programmā “Sociālais pedagogs”. Iepriekš Irēna ir studējusi Liepājas Universitātē – profesionālo pedagoģiju, savukārt Latvijas Mākslas akadēmijā ieguvusi dizaina pedagoga kvalifikāciju.

Runājot par studiju laiku, Irēna saka, ka tas bijis saspringts, jo vienlaicīgi gan mācīties, gan arī strādāt ir bijusi liela slodze. Par sociālo pedagogu absolvente strādā jau divus gadus Staiceles pamatskolā un Alojas Ausekļa vidusskolā un ir atbalsts gan skolēniem un vecākiem, gan arī pedagogiem.

“Studiju laikā iegūtās zināšanas un pieredze ir ļoti nozīmīgas. Tā kā paralēli studijām arī strādāju, tad daudzus mani interesējošos jautājumus bija iespēja izdiskutēt kopā ar pasniedzējiem,” saka Irēna.

Atgādinām, ka līdz 12. jūlijam pamatstudijām RTA ir iespēja pieteikties, izmantojot vienotā valsts un pašvaldību portāla www.latvija.lv e-pakalpojumu “Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās”. Savukārt līdz 19. jūlijam RTA var pieteikties augstākā līmeņa studijām.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto no I. Graviņas personīgā arhīva

   Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.