RTA studenti stāsta par studijām Rēzeknē

Trešdiena, 7. jūlijs, 2021
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) studenti dalās savos stāstos par to, kādēļ nolēma studēt RTA un kā viņiem aizritējis šis attālināto studiju gads.

 

 

KRISTIĀNS GERŠEBEKS (profesionālā bakalaura studiju programma “Mehatronika”):

“Nolēmu studēt RTA, jo patīk Latgale un Rēzekne. Par RTA nebiju dzirdējis sliktas atsauksmes un mani vilināja izvēlētā studiju programma “Mehatronika”.

Šajā attālināto studiju gadā ir gājis visādi. Uzskatu, ka varēju iemācīties vairāk, ja vien būtu atradis laiku, motivāciju un vēlmi.

Ieteiktu citiem jauniešiem studēt RTA, it īpaši, ja ir interese par inženierzinātnēm. Mums ir vienas no labākajām laboratorijām Latvijā, kurās ir modernas iekārtas un ar kurām var strādāt arī studenti. Noteikti jāuzsver tas, ka RTA ir iespēja studēt budžeta grupā.”

***

SARMĪTE JAŠA (profesionālā bakalaura studiju programma “Lietišķā komunikācija un tulkošana):

“Studēt RTA nolēmu, jo šī bija manai dzīvesvietai tuvākā augstskola, kurā tika piedāvāta man interesējošā studiju programma. Par akadēmiju biju dzirdējusi labas atsauksmes no saviem draugiem un paziņām, kuri te bija mācījušies iepriekš.

Attālināto studiju laikā iemācījos, kā labāk organizēt savu laiku, lai varētu paspēt izpildīt visus uzdotos darbus, kā arī ieguvu ar internetu un tehnoloģijām saistītās zināšanas.

Citiem ieteiktu studēt RTA, jo tā ir mūsdienīga, labi attīstīta akadēmija, kura piedāvā interesantas un noderīgas studiju programmas.”

***

KRISTĪNE LUKJANSKA (akadēmiskā bakalaura studiju programma “Vadības zinātne”):

“Nolēmu studēt RTA, jo te ir iespēja piedalīties Erasmus+ programmā, ir atsaucīgi un laipni docētāji, daudz budžeta vietu, ka arī ir iespēja saņemt stipendiju un dzīvot dienesta viesnīcā.

Attālināto studiju laikā iemācījos izmantot “Microsoft Teams” programmu, kā arī darīt trīs darbus vienlaicīgi.

Iesaku citiem studēt RTA, jo te tiek iegūtas gan teorētiskās, gan arī praktiskās zināšanas.”

***

KATRĪNA ADIJĀNE (profesionālā bakalaura studiju programma “Sākumizglītības  skolotājs”):

“RTA nolēmu studēt, jo akadēmija atrodas tuvu manai dzīvesvietai. Tāpat svarīgi bija tas, ka RTA piedāvāja daudz budžeta vietu man interesējošajā studiju programmā.

Attālināto studiju laikā iemācījos to, ka visi darbi ir laicīgi jāplāno, jāraksta grafiks, lai visam pietiktu laika. Iemācījos daudzas lietas veikt patstāvīgi.

Ieteiktu citiem studēt RTA, jo te ir labvēlīga vide, pretimnākoši pasniedzēji un draudzīgi studenti.”

***

KĀRLIS ORENĪTS (profesionālā bakalaura studiju programma “Programmēšanas inženieris”):

“Studēt RTA nolēmu, jo vēlējos mācīties Rēzeknē.

Attālināto studiju laikā sapratu to, ka lekcijas klātienē ir nozīmīgas, tomēr manā specialitātē attālinātā mācīšanās nav sarežģīta.

Ieteiktu studēt RTA, jo te ir skaista un moderna augstākās izglītības iestāde, kurā strādā izcili docētāji.”

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

 

 

 

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.