Studē RTA profesionālā bakalaura studiju programmā “Interjera dizains”!

Trešdiena, 7. jūlijs, 2021
“Studijas Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) studiju programmā “Interjera dizains” ir lieliski piemērotas radošiem, enerģiskiem un uz sasniegumiem tendētiem studentiem, kuri vēlas iegūt jaunas un pilnveidot esošās zināšanas. Tāpat šī studiju programma piemērota tiem, kuri vēlas atrast un izkopt savu radošo un māksliniecisko dabu,” saka profesionālā bakalaura studiju programmas “Interjera dizains” 2021. gada absolvente Elvita Kotāne.

“Studiju procesā gūtās zināšanas var pielietot ne tikai interjera projektu izstrādē. Tās var integrēt, strādājot gan grafikas dizaina, gan citās dizaina jomās. Akadēmijas mācībspēki ir profesionāli savā jomā un mudina studentus iemīlēt gan dizainu, gan mākslu. Studiju laikā tiek apmeklētas dažādas izstādes, ir iespēja darboties projektos un piedalīties konkursos Latvijas mērogā un ārpus tās robežām. Studiju procesā lielisku profesionālo pieredzi var gūt, gan izstrādājot reālu klientu pasūtījumus, gan prakses laikā,” uzsver RTA absolvente.

“RTA studiju vide ir mūsdienīga, auditorijas un citas akadēmijas telpas ir gaišas un to atmosfēra veicina produktīvu studiju apguves procesu. Nāc studēt RTA un esi daļa no topošās RTA studentu pilsētiņas!” novēl Elvita. Vairāk par RTA studiju programmu piedāvājumu lasi: www.rta.lv

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto no E.Kotānes personīgā arhīva

  

   

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA privātuma paziņojums.