Studiju laikā veiksmīgi apvienoja mācības ar darbu

Otrdiena, 6. jūlijs, 2021
Einārs Bistrovs šogad absolvēja Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) profesionālā bakalaura studiju programmu “Programmēšanas inženieris”. Jau uzsākot studijas, viņš strādāja savā izvēlētajā profesijā.

Jaunietis stāsta, ka RTA uzsācis studijas 2017. gadā, kad bija absolvējis Rēzeknes tehnikumu, kur bija mācījies par programmēšanas tehniķi. RTA tolaik Eināram bija tuvākais un ērtākais variants studijām, jo pēc tehnikuma absolvēšanas viņš uzreiz uzsāka strādāt SIA “MIDIS” (uzņēmums kopš 2010. gada darbojas informācijas un tehnoloģiju tirgū): “Strādāju, jau sākot no 1. kursa, trīs gadus nostrādāju SIA “MIDIS” kā fullstack izstrādātājs, pašlaik strādāju AS “Printful” kā Php programmētājs personalizācijas komandā.”

Atbildot uz jautājumu, vai plāno studēt maģistrantūrā, Einārs atbild, ka pagaidām to neplāno darīt, bet, iespējams, pēc gada vai vēlāk viņš varētu atkal studēt, turklāt RTA maģistra studijas attiecīgajā specialitātē ilgst tikai 1,5 gadus.

Kā iemeslus, kāpēc jauniešiem būtu jāizvēlas studēt RTA, Einārs uzsver, ka RTA ir viegli apvienot studijas ar darbu, ir iespējams iegūt praktiskas zināšanas un piedalīties Erasmus+ programmā.

Ja arī Tevi interesē inženierzinātnes, tad vairāk informācijas par Inženieru fakultātes studiju programmām meklē www.rta.lv!

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto no E.Bistrova personīgā arhīva

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.