RTA absolvente Egija Meļko: “Tikai darot, mēs katrs varam sasniegt vairāk”

Pirmdiena, 5. jūlijs, 2021
Egija Meļko šogad absolvēja Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) profesionālā bakalaura studiju programmu “Skolotājs” (studiju modulis “Pamatizglītības pirmā posma skolotājs”).

Savas studiju gaitas Egija uzsāka RTA, jo novērtēja iespēju studēt tepat Rēzeknē un iegūt kvalitatīvu izglītību. Jauniete uzsver, ka skolotāja profesiju izvēlējusies, jo viņai patīk darbs ar bērniem, iespējas, ko sniedz šī profesija: “Skolotājs nepārtraukti mācās un pats gūst jaunas zināšanas. Jau vidusskolas laikā iesaistījos dažādos projektos, darbojos kopā ar bērniem, tāpēc izvēle iegūt skolotāja profesiju bija pašsaprotama.”

Atceroties studiju laiku, absolvente stāsta, ka atmiņā paliks dažādi pasākumi RTA, lekcijas un praktiskie darbi, kuru laikā bija iespēja atklāt savu radošumu, kā arī praksē gūtās zināšanas un iemaņas.

Uz jautājumu, kādi bija pirmie iespaidi, uzsākot studiju gaitas, Egija teic, ka jau pirmajās lekcijās apzinājusies, ka šeit ir īstā vieta, kur viņa jūtas komfortabli un labi.

Absolvente jau strādā savā izvēlētajā profesijā – viņa ir veiksmīgi atradusi darbu Verēmu pamatskolā, kur RTA iegūtās zināšanas pielieto praksē. Egija atzīst, ka viņas lielākais izaicinājums bijis apvienot darbu un studijas, bet lielais atbalsts no RTA mācībspēkiem palīdzējis studentei virzīties uz priekšu un sasniegt izvirzītos mērķus.

Absolvente arī citiem iesaka studēt RTA, jo akadēmija sniedz daudz dažādu iespēju, lai atklātu un pilnveidotu savus talantus, prasmes. “Studējot Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā, ir iespēja justies kā mājās, kur katrs students tiek gaidīts, te tiek sniegts nepieciešamais atbalsts un palīdzība, kas ir ļoti svarīgi,” saka Egija.

Topošajiem studentiem Egija iesaka nebaidīties no izaicinājumiem, ticēt sev un saviem spēkiem. “Vajag uzdrošināties darīt vairāk, jo, tikai darot, mēs katrs varam sasniegt vairāk!” novēl RTA absolvente.

Arī Tu vari uzsākt studijas RTA un kļūt par skolotāju tāpat kā Egija (profesionālā bakalaura studiju programma “Sākumizglītības skolotājs”). Studentu pieteikšanās studijām vienotajā uzņemšanas sistēmā notiek no 6. līdz 12. jūlijam. Vairāk informācijas: www.rta.lv

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Foto no E. Meļko personīgā arhīvaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.