Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija – Tavs staRTA punkts RĒZEKNĒ

Otrdiena, 6. jūlijs, 2021
Lai īstenotu savus nākotnes sapņus, vispirms ir jāiegūst drošs pamats zem kājām. Augstākā izglītība ir īstā atslēga, ar kuru iespējams atslēgt vajadzīgās durvis ceļā uz savu mērķu īstenošanu. No 6. līdz 12. jūlijam pamatstudijām Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) ir iespēja pieteikties, izmantojot vienotā valsts un pašvaldību portāla www.latvija.lv e-pakalpojumu “Elektroniskā pieteikšanās studijām pamatstudiju programmās”. Savukārt no 6. līdz 19. jūlijam Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā var pieteikties augstākā līmeņa studijām.

Studiju iespējas akadēmijā ir plašas, un iegūtais – kvalitatīva augstākā izglītība – sniedz drošuma sajūtu, dodoties tālāk savu sapņu īstenošanā. Ekonomikas un pārvaldības fakultāte, Inženieru fakultāte un Izglītības, valodu un dizaina fakultāte aicina topošos studētgribētājus izvēlēties kādu no tajās piedāvātajām studiju programmām, atbilstoši katra interesēm un vēlmēm. Turklāt svarīgi atcerēties, ka izvēlēties RTA var ne tikai, lai mācītos kādā no pamatstudiju programmām, jo savas zināšanas te iespējams pilnveidot arī maģistra un doktora līmeņa (“Sociotehnisko sistēmu modelēšana”, “Lāzertehnoloģijas”, “Izglītības zinātnes”, Ekonomika un uzņēmējdarbība”) studiju programmās. Visās pilna laika studiju programmās ir  valsts finansētās budžeta vietas, kā arī lieliska iespēja izmantot Erasmus+ programmu.

Vairāk par RTA piedāvātajām studiju programmām: https://www.rta.lv/rta_istenotas_studiju_programmas

Studijas Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā – tas nav tikai ceļš pretī sapņu piepildījumam. Tas ir aizraujošs piedzīvojums, kura laikā tiek iegūti jauni draugi, gūta nozīmīga pieredze, pārvarēti dažādi radoši izaicinājumi. Studiju laiks ir piesātināts ar vērtīgām lekcijām kompetentu mācībspēku vadībā. Teorija tiek papildināta ar daudzveidīgām praksēm, lai zināšanas tiktu labāk apgūtas un nostiprinātas.

Aktīvie jaunieši var iesaistīties fakultāšu pašpārvalžu un Studējošo padomes darbībā, gūstot pieredzi projektu rakstīšanā, pasākumu vadīšanā un organizēšanā, sastopot domubiedrus, kā arī risinot dažādus aktuālus jautājumus. Jauniešiem ir iespēja izkopt savus talantus un, piedaloties dažādos svarīgos notikumos, ar godu pārstāvēt akadēmiju.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas studentiem tiek piedāvāta  iespēja dzīvot dienesta viesnīcā.  Lai gādātu par studentu ērtībām, maksātspēju un ņemtu vērā dažādas vēlmes, RTA piedāvā istabas maksu dalīt uz diviem cilvēkiem vai dzīvot atsevišķi. Plašāka informācija: https://www.rta.lv/dienesta_viesnica

Vairāk informācijas par uzņemšanu: https://www.rta.lv/uznemsanas_komisijas_darba_laiks

Aktuālākie jautājumi, kas saistīti ar studiju un ārpusstudiju procesu akadēmijā: https://www.rta.lv/faq

Tikai Tu pats vari noteikt, kurp vedīs Tavs dzīves ceļš. Un tikai no Tevis ir atkarīgs, vai pretī jauniem izaicinājumiem un sasniegumiem Tu dosies lēnām, vai pārliecinātā raitā solī mērķtiecīgi iekarosi šo pasauli. Radoši izaicinājumi, vērtīga pieredze un pārliecība par saviem spēkiem ir labs pamats savu sapņu īstenošanā. Nebaidies doties ceļā un piepildi savus mērķus!

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Ingas Kaļvas-Miņinas foto

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.