Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju absolvē 18 vecākie virsnieki

Pirmdiena, 21. jūnijs, 2021
19. jūnijā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) izlaidumu cikls sākās ar Ekonomikas un pārvaldības fakultātes 2.līmeņa profesionālās augstākās izglītības bakalaura studiju programmas „Robežapsardze” izlaidumu.

Svinīgo pasākumu ar savu klātbūtni pagodināja Iekšlietu ministrijas parlamentārais sekretārs Mārtiņš Šteins, Iekšlietu ministrijas Valsts sekretārs Dmitrijs Trofimovs, kā arī piedalījās Latvijas Valsts robežsardzes priekšnieks,  ģenerālis Guntis Pujāts, Valsts robežsardzes koledžas direktors Mariks Petrušins, RTA rektore, profesore Iveta Mietule, Ekonomikas un pārvaldības fakultātes dekāne, studiju programmas „Robežapsardze” direktore, profesore Iluta Arbidāne.

RTA  Ekonomikas un pārvaldības fakultātes 2.līmeņa profesionālās augstākās  izglītības bakalaura studiju programmu “Robežapsardze” absolvēja 18 vecākie virsnieki. Tas ir astotais šīs programmas izlaidums. 

Programmas direktore I. Arbidāne, norādīja: “Šajā studiju gadā ir paveikts liels darbs attiecībā uz virziena attīstību: uz 6 gadiem ir akreditēta kopīgā maģistra programma Stratēģiskā Robežpārvaldība sadarbībā ar FRONTEX Aģentūru un konsorcija dalībniekiem. Ir notikusi starptautiskā zinātniskā konference “Robežu drošība un pārvaldība”, kuras ietvaros ir izdots zinātnisko rakstu krājums, kas sākot ar 2021. gadu ir iekļauts EBSCO datu bāzē. Šogad ir notikusi arī studentu un docētāju zinātniski praktiskā konference sadarbībā ar Valsts robežsardzes koledžu.”

RTA rektore I. Mietule pateicās par sadarbību un atbalstu Iekšlietu ministrijas pārstāvjiem, Valsts robežsardzes koledžas un Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas mācībspēkiem un personālam.

Pēc pasākuma interesenti varēja apskatīt RTA Fizikālo procesu un lāzertehnoloģiju centru, kā arī inženierzinātņu laboratorijas.

 

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.