Piedalies orientēšanās sacensībās “Kroka 2021”!

Trešdiena, 16. jūnijs, 2021
19.jūnijā norisināsies Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Studējošo padomes (SP) rīkotās orientēšanās sacensības “Kroka 2021”.

Ņemot vērā, ka valstī aizvien pastāv ierobežojumi, studentu komandā drīkst būt divi dalībnieki, komanda ir jāpiesaka TE

Pasākums tiek rīkots, lai saliedētu studentus, lai jaunieši varētu aktīvi izzināt Rēzeknes pilsētu, pildot dažādus uzdevumus un, iespējams, arī atklājot sev jaunas vietas. Šogad pasākumu atbalsta “Iggi Bārs”, SK “Spāks”, “Circle K”, “KUUP”, “Storent”, “Ausmeņa”, “Zeize”, Rēzeknes pilsētas dome, un  tas nozīmē, ka studentiem būs iespēja cīnīties par superīgām balvām.

“Šis pasākums ir RTA SP tradīcija, jo notiek jau vairākus gadus. Tieši šogad, manuprāt, šis pasākums ir īpaši svarīgs, jo tā ir iespēja beidzot studentiem pēc ziemas un stingrās Covid-19 karantīnas iziet ārā un piedalīties pasākumā, kura laikā var iegūt vērtīgas balvas. Tāpēc aicinu iegriezt vasaru kopā ar mums pasākumā “Kroka 2021”! Tiekamies jau sestdien!” saka Studējošo padomes vadītājs Sandis Proms.

Noteikumi:

Pasākums norisināsies laika posmā no plkst. 10.30 līdz 19.00. Komandas, kuras būs pieteikušās sacensībām, varēs startēt pašu brīvi izvēlētā laikā, izmantojot lietotni WhatsApp, jāsazinās ar RTA SP kontaktpersonu +371 22002058.

Pēc sazināšanās ar kontaktpersonu dalībnieki saņems ziņu, kurā būs norādīti kontrolpunkti un tajos veicamie uzdevumi, no tā brīža sāksies laika atskaite, kas tiks apturēta brīdī, kad dalībnieki būs izpildījuši visus uzdevumus vai paziņojuši par savu izstāšanos.

  1. Dalībniekiem jāpārvietojas kājām;
  2. Katrā kontrolpunktā jāierodas abiem kopā;
  3. Komandai vajadzīgs vismaz viens uzlādēts telefons ar interneta pieslēgumu un lietotni WhatsApp.

Vairāk informācijas RTA SP Facebook un Instagram lapās.

Studenti, esiet aktīvi un piedalieties!

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.