Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijā noslēdzies projekts PuMPuRS

Piektdiena, 28. maijs, 2021
2020./2021. mācību gada laikā biedrība „RTA absolventu asociācija” īstenoja projektu “Pareizais virziens” – atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijā. 24. maijā projekta dalībniekiem bija iespēja iesaistīties aizraujošā, izzinošā un noderīgā aktivitātē, vairāk uzzinot par veselīgu uzturu.

Dietoloģe  Lolita Vija Neimane dalījās informācijā par sabalansētu ēdienkarti, veselīgu pārtiku, ēdienu sagatavošanas veidiem. Skolēniem bija iespēja uzdot jautājumus, uzzināt arī interesantus faktus par uzturu, kā arī saņemt atbildes uz jautājumiem. No projekta līdzekļiem tika iegādātas arī grāmatas, kuras turpmāk ikvienam interesantam būs pieejamas ģimnāzijas bibliotēkā.

Šī bija pēdējā aktivitāte projekta ietvaros. Katrs dalībnieks saņēma arī dāvanas – našķus un džemperi ar projekta logo.

Eiropas Sociālā fonda projekts “Pareizais virziens” – Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijā tiek īstenots sadarbībā ar biedrību „RTA absolventu asociācija” un Rēzeknes pilsētas domi.

*Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”. Projekta mērķa grupa ir vispārizglītojošo skolu skolēni no 5. līdz 12. klasei, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no 1. līdz 4. kursam. Projektu īsteno Izglītības kvalitātes valsts dienests sadarbībā ar pilsētu un novadu pašvaldībām un valsts profesionālās izglītības iestādēm.

Vairāk informācijas par projektu: www.pumpurs.lv.

 Informāciju sagatavoja: biedrība „RTA absolventu asociācija”

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.