“Eiropas eksāmens” – 7., 8., 9. maijā

Piektdiena, 7. maijs, 2021
Lai veicinātu izpratni par mums būtisko Latvijā un Eiropas Savienībā, kā arī atzīmētu Eiropas dienu, šogad jau septīto gadu norisinās tiešsaistes tests "Eiropas eksāmens". “Eiropas eksāmens” notiek 7., 8. un 9. maijā, tiešsaistē www.esmaja.lv. “Eiropas eksāmena” sauklis ir REDZI, DZIRDI, UZZINI, IZPROTI!

Par “Eiropas eksāmenu”

1.“Eiropas eksāmens” notiek 7., 8. un 9. maijā tiešsaistē www.esmaja.lv.

2.Ikviens var kārtot “Eiropas eksāmenu” sev ērtā laikā.

3.“Eiropas eksāmenā” katrs dalībnieks piedalās individuāli.

4."Eiropas eksāmenā" pieaugušie šogad var izvēlēties starp divu grūtības pakāpju jautājumiem vai izmēģināt spēkus abās. Ieskaitīts tiks labākais iegūtais rezultāts.

5.“Eiropas eksāmenā” jāatbild uz 20 jautājumiem, maksimālais punktu skaits – 50.

6.Ikviens dalībnieks e-pastā saņem apliecinājumu par dalību eksāmenā un uzzina iegūto punktu skaitu.

7.Labākie un aktīvākie saņem balvas!

Balvās aktīvākajai augstskolai – trīs galda hokeji ar Latvijas hokeja izlases kreisā uzbrucēja Kaspara Daugaviņa parakstu, individuālie uzvarētāji saņem dāvanu kartes galda spēļu iegādei.

Pagājušajā gadā aktīvākās augstskolas godu ieguva Latvijas Universitāte. Kura tiks pie šī goda šogad, ir atkarīgs no JUMS! Esiet aktīvi un piedalieties!

Lai uzzinātu vairāk par “Eiropas eksāmenu”, aicinām ieskatīties www.esmaja.lv sadaļā “Projekti” un sekot līdzi “Eiropas eksāmens” kontam sociālo mediju platformā Facebook.

“Eiropas eksāmenu” organizē Eiropas Komisijas pārstāvniecība Latvijā sadarbībā ar biedrību "Eiropas Kustība Latvijā".

Sīkāka informācija: Liene Valdmane, Eiropas Kustība Latvijā (e-pasts: liene.valdmane@gmail.com, tālr.22144144)Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.