Projekts “Klaipeda - European Youth Capital 2021” aicina jauniešus dalīties ar savām sociālās uzņēmējdarbības idejām

Pirmdiena, 12. aprīlis, 2021
Lai gan bezdarba pieaugums un sociālā atstumtība mūsdienās kļūst par arvien nozīmīgāku problēmu, jaunieši no Lietuvas un visas pasaules aicina dalīties ar visinovatīvākajiem risinājumiem sociālās uzņēmējdarbības attīstībai un sociālās atstumtības mazināšanai. Tiešsaistes pasākums “International Social Entrepreneurship Competition”, kas norisināsies no 22. līdz 23. aprīlim, aicina visus ideju pilnus jauniešus reģistrēt savu komandu un izmantot iespēju attīstīt savu biznesa ideju par reālu produktu.

Lietuvas Biznesa augstskolas īstenotā projekta “Klaipeda - European Youth Capital 2021” (Klaipēda - Eiropas jauniešu galvaspilsēta 2021) vadības platforma kopā ar starptautisko sociālo inovāciju un biznesa attīstības programmu “ChangeMakersON” aicina jauniešus dalīties ar savām sociālās uzņēmējdarbības idejām un izmantot iespēju attīstīt tās ar projekta mentoru palīdzību.

Starptautiskā pasākuma laikā dalībniekiem, kas reģistrējušies individuāli vai četru cilvēku komandās, būs iespēja piedalīties semināros un meistarklasēs, iepazīties ar sociālās uzņēmējdarbības tendencēm, noklausīties labākās sociālās uzņēmējdarbības prakses ziņojumus no Igaunijas, Somijas, Latvijas, Lietuvas un Krievijas.

Pasākuma laikā dalībnieki piedalīsies arī veicināšanas konkursos, saņems #ChooseKlaipeda balvas, baudīs slavenu Lietuvas izpildītāju priekšnesumus un kultūras programmu. Dalībnieku skaits nav ierobežots. Komandas var piedalīties ar savu ideju vai izvēlēties kādu no organizatoru piedāvātā saraksta, kas tiks publicēts nedēļu pirms pasākuma. Pašlaik jau ir reģistrējušies dalībnieki no Brazīlijas, Latvijas, Ukrainas, Turcijas, Igaunijas un Lietuvas.

Pasākuma Facebook lapa: https: // www. facebook.com/events/ 778301443070318 /Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.