Pārbaudīja savas zināšanas par Lieldienām

Trešdiena, 7. aprīlis, 2021
4.aprīlī, Otrajās Lieldienās, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas Studējošo padome (RTA SP) platformā „Kahoot!” organizēja Lieldienu pavasara spēli, kurā ikviens varēja pārbaudīt savas zināšanas par Lieldienām.

Spēlē piedalījās deviņi erudīti dalībnieki, kuriem bija jāatbild uz dažādiem jautājumiem par Lieldienu svinēšanu un svētku tradīcijām. “Piemēram, bija jautājums par vienu no izplatītākajām latviešu Lieldienu tradīcijām, bija jautājumi par olām un ar tām saistītiem faktiem, piemēram, cik olas vidēji gadā apēd cilvēks vai arī kāds ir lielākās šokolādes olas svars. Tāpat spēles dalībnieki pārbaudīja savu erudīciju, atbildot uz jautājumiem, kas saistīti ar kultūru, piemēram, kādas profesijas pārstāvis ir Ansis Pūpols,” stāsta RTA SP Sabiedrisko attiecību virziena vadītājs Matīss Silinieks.

Dalībniekiem sarežģīti esot likušies šādi jautājumi: “Kā sauc Latvijā zināmās grupas “Singapūras satīns” dziesmu, kuras nosaukums ir saistīts ar Lieldienām?” un “Ar kādām krāsām asociējas Lieldienas?”. “Uz šiem jautājumiem pareizi atbildēja 33% dalībnieku,” atklāj Matīss.

Spēlē uzvarēja Karina Bluka, kura ieguva 19390 punktus. Sveicam uzvarētāju un vēlam jauniešus iesaistīties arī citās RTA SP rīkotajās aktivitātēs.

 

Inga Kaļva-Miņina,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste

 

Foto no www.pixabay.comRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.