Alūksnes novada vidusskolēni uzzina par studiju programmu "Interjera dizains" RTA

Otrdiena, 30. marts, 2021
Martā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) no Alūksnes novada vidusskolas saņēma uzaicinājumu iepazīstināt skolēnus ar dizaina virzienu.

Organizējot attālināto tikšanos, docente, studiju programmas “Interjera dizains” direktore Diāna Apele, bija sagatavojusi apjomīgu prezentāciju, kura sniedza informāciju gan par Rēzeknes pilsētas pievilcību, gan par akadēmijas stiprajām pusēm, gan dizaina jomas specifiku.

Jauniešiem tika klāstītas interjera dizainera darba priekšrocības, karjeras izaugsme, liekot akcentu uz to, ka radošums un uzcītība ir veiksmīgu studiju pamatā.

Skolēniem tika demonstrēti veiksmīgākie diplomprojekti, dalība dažādās izstādēs, tostarp, RTA dizaineru izstrādātie stendu noformējumi izglītības izstādēm “SKOLA”. Jaunieši uzdeva jautājumus par studiju iespējām, valsts finansētajām budžeta vietām, dienesta viesnīcu.

Ja kādai klašu grupai ir interese uzzināt vairāk par šobrīd darba tirgū pieprasīto dizaina speciālistu sagatavošanas ceļu, virtuālo tikšanos sev izdevīgā laikā var pieteikt, rakstot uz e-pasta adresi: san@rta.lv vai Diana.Apele@rta.lv, zvanot pa tālr. 26656553.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.