RTA piedalās tiešsaistes konferencē “Augstskolu un industriju mijiedarbība – pievienotā vērtība un izaicinājumi digitālajā ekonomikā”

Trešdiena, 24. marts, 2021
Ikgadējās informatīvās kampaņas “Digitālā nedēļa 2021” ietvaros, 24. martā, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) piedalījās tiešsaistes konferencē “Augstskolu un industriju mijiedarbība – pievienotā vērtība un izaicinājumi digitālajā ekonomikā”.

To organizēja Banku augstskola un AS “Attīstības finanšu institūcija Altum”. Mērķis – plašā ekspertu lokā apspriest augstskolu un industriju mijiedarbību, lai noteiktu priekšnosacījumus un faktorus tādas partnerības veidošanai, kas balstās uz līdzvērtīgiem un ilgtspējīgiem ieguvumiem.

Konferencē uzstājās Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas rektore, profesore Iveta Mietule, aktualizējot tēmu “Publiskā un privātā sektora sadarbība, vērtības, rīki. Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas pieredze”, klāstot augstskolas un uzņēmēju redzējumu par veiksmīgas sadarbības priekšnosacījumiem, sekmējot sabiedrības labklājības veidošanos.

Dalībnieki akcentēja pēdējā laikā pasaulē piedzīvoto straujo izmaiņu spektru, kas atstājušas paliekošas sekas uz ekonomiku, iedzīvotāju paradumiem, uzņēmējdarbību kopumā.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.