RVPĢ projekta PuMPuRS dalībnieki veidoja foto ziepes

Pirmdiena, 26. oktobris, 2020
Oktobrī Eiropas Sociālā fonda projekta “Pareizais virziens” – atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijā dalībniekiem notika radošās meistarklases. Lai jauniešiem būtu ērtāk strādāt, dalībnieki tika sadalīti divās grupās.

 

Nodarbības tēma bija “Foto ziepju gatavošana”. Rēzekniete, ziepju darināšanas entuziaste Līna Skutāne dalījās ar interesantu informāciju gan par ziepju tapšanas vēsturi, gan par šī brīža modes tendencēm.

Ar lielu degsmi un interesi dalībnieki iesaistījās praktiskajā darbā, jo katrs varēja izvēlēties sev tīkamo fotogrāfiju, veidojot foto ziepes ar dzīvnieku attēliem, novēlējumiem.

Nodarbības vadītāja dalījās ar savu pieredzi par uzņēmējdarbību, kuru ir izvērsusi ziepju gatavošanā un pārdošanā. Jauniešiem tika demonstrēti arī ziepju iesaiņošanas paņēmieni.  Praktiskā darbošanās saliedēja jauniešus, veidoja labvēlīgu atmosfēru un radošums sekmēja katra dalībnieka pašizpausmi.

Eiropas Sociālā fonda projekts “Pareizais virziens” – Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai Rēzeknes Valsts poļu ģimnāzijā tiek īstenots sadarbībā ar biedrību „RTA absolventu asociācija” un Rēzeknes pilsētas domi.

*Eiropas Sociālā fonda projekts Nr.8.3.4.0/16/I/001 “Atbalsts priekšlaicīgas mācību pārtraukšanas samazināšanai”. Projekta mērķa grupa ir vispārizglītojošo skolu skolēni no 5. līdz 12. klasei, kā arī profesionālās izglītības iestāžu audzēkņi no 1. līdz 4. kursam. Projektu īsteno Izglītības kvalitātes valsts dienests sadarbībā ar pilsētu un novadu pašvaldībām un valsts profesionālās izglītības iestādēm.

Vairāk informācijas par projektu: www.pumpurs.lv.

 Informāciju sagatavoja: biedrība „RTA absolventu asociācija”

Publicitātes foto

 

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.