Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija piedāvā virtuālo tikšanos vidusskolu klašu grupām

Otrdiena, 23. marts, 2021
Martā Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) pārstāvji aktīvi iesaistās informatīvajā kampaņā, lai interesentiem stāstītu par studiju un personīgās izaugsmes iespējām, studējot akadēmijā.

Šajā mācību gadā RTA prezentācijas dzirdējuši jaunieši Daugavpils, Ciblas, Balvu, Preiļu, Jēkabpils un vairākās citās vidusskolās. Vislielākā interese ir par jautājumiem, kuri saistās ar studiju programmas izvēli, valsts finansēto budžeta vietu skaitu, dokumentu iesniegšanas termiņiem RTA, stipendijām un dienesta viesnīcu.

RĒZEKNES TEHNOLOĢIJU AKADĒMIJA aicina skolu vadību, klašu audzinātājus vai priekšmetu pedagogus pieteikt virtuālo sarunu ar RTA pārstāvjiem un organizēt skolēnus, lai viņi varētu iepazīt Austrumlatvijas tehnoloģiju centru, mūsdienīgas augstākās izglītības iestādes priekšrocības, valsts dibinātās augstskolas budžeta vietu sadalījumu bezmaksas studijām.

Skolas var pieteikt virtuālo tikšanos sev izdevīgā laikā, rakstot uz e-pasta adresi: san@rta.lv, zvanot pa tālr. 26656553.

Ir iespēja atsevišķi pieteikt virtuālo sarunu ar RTA pārstāvjiem un organizēt skolēnus, lai viņi varētu iepazīt interjera dizainers profesiju. Par to vairāk stāstīs Izglītības, valodu un dizaina fakultātes docente, studiju programmas “Interjera dizains” direktore Diāna Apele, akcentējot interjera dizainera darba priekšrocības, karjeras izaugsmes iespējas. 

RTA Informācijas diena šogad plānota 9. aprīlī.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes foto

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.