RTA Reģionālistikas zinātniskais institūts saņem augstu Technopolis Group novērtējumu

Piektdiena, 19. marts, 2021
Technopolis Group eksperti ir izvērtējuši Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Reģionālistikas zinātniskā institūta darbību, un tā pētniecības kvalitāte saņēmusi 3 punktu vērtējumu.

Iestādēm ar 3 punktu vērtējumu ir spēcīga ietekme valsts līmenī savā darbības jomā, un tās ir saņēmušas zināmu starptautisku atzinību.

Reģionālistikas zinātniskais institūts (REGI) ir neliela, reģionāli spēcīga struktūrvienība (6,36 PLE) ar labi attīstītu pētniecisko novirzienu. REGI darbojas divos virzienos, apvienojot pētījumus par latgaliešu valodu un pētniecību attiecībā uz personību un socializēšanos. Tā darbība ir finansiāli veiksmīga, un tam ir labi panākumi, publicējoties SCOPUS and WoS. Kaut gan tā publikācijas latgaliešu valodas pētījumu jomā ir spēcīgas,  citi zinātniskie raksti ir atšķirīgāki.

REGI ir spēcīga sociālā un ekonomiskā ietekme, un tiek uzskatīts, ka tam ir labs izaugsmes potenciāls.

Zinātnisko institūciju darbības starptautiskais novērtējums: Ekspertu grupas ziņojums: Sociālās zinātnes,  TECHNOPOLIS Group, 2021. gada marts.

 

Apsveicam REGI ar augsto zinātniskās darbības novērtējumu.

 

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļaRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.