Prakses iespējas

Trešdiena, 24. februāris, 2021
Uzņēmums London Airport Transfers (LAT) piedāvā prakses iespējas.

LAT nodrošina biznesa klases luksus autovadītājus lidostas transfēriem un privātos autovadītājus Londonā. Mēs piedāvājam sagaidīšanas pakalpojumus visās Londonas lidostās un dzelzceļa stacijās, kā arī pavadīšanu uzturēšanās laikā Londonā.

 Papildus LAT piedāvā arī tādus pakalpojumus kā biznesa reaktīvās lidmašīnas, biļešu rezervēšanu četru un piecu zvaigžņu viesnīcās Londonā, biļetes uz sporta un kultūras pasākumiem.

  Mēs meklējam praktikantus biznesa vadības, komunikācijas, pārdošanas un mārketinga jomā. Šī būs neapmaksāta pilna vai nepilna laika prakse.

  Mūsu kompānija piedāvā:

  • darba pieredzi uz vietas interesējošajā jomā;
  • uzsvaru uz mācīšanos, profesionālo attīstību;
  • iknedēļas novērtējumu un atsauksmes;
  • pilna laika un nepilna laika neapmaksātu praksi;
  • praksi ar kredītpunktiem un bez kredītpunktiem.

Prakses vietas ir pieejamas uzņēmējdarbības vadības, starptautiskās komunikācijas, tūrisma, pārdošanas un mārketinga jomas bakalaura studiju programmu studentiem un pēcdiploma praksei. Ja esat ieinteresēti, sūtiet pieteikumu un CV uz: sales@247london-airport-transfers.co.uk vai zvaniet papildus informācijas saņemšanai: +37126811174.

Vairāk informācijas:

http://247london-airport-transfers.co.uk

https://www.linkedin.com/company/london-airport-transfers

https://twitter.com/247londonairpo1

https://www.facebook.com/247LondonAirportTransfers/

https://www.instagram.com/londonairporttransfers/Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.