Studenti tiek aicināti pieteikties Brīvprātīgo līderu akadēmijā

Trešdiena, 24. februāris, 2021
2021.gada jūnijā un septembrī, Krievijas pilsētā Kazaņā norisināsies FISU Brīvprātīgo līderu akadēmija. Tās ietvaros jaunieši no visas pasaules, kurus vieno brīvprātīgais darbs sportā, dalās savā pieredzē, piedalās izglītojošos semināros, ekskursijās, dažādos kultūras, sporta un sociālajos pasākumos.

Posmi:
1) 19.-20.jūnijs – tiešsasitē;
2) 8.-14.septembris – Kazaņā.

Katra valsts dalībai šajā akadēmijā var pieteikt vienu dalībnieku. Dalība šajā akadēmijā ir bez maksas (ceļa izdevumus, vīzas, dzīvošanas un ēšanas izmaksas sedz organizatori).

Prasības kandidātiem:
- jābūt vecumā no 18 līdz 25 gadiem;
- jābūt pieredzei kā brīvprātīgajam sportā;
- jābūt labām angļu valodas zināšanām.


Latvijas Augstskolu sporta savienība (LASS) aicina ikvienu interesentu līdz 2.marta plkst. 9:00 atsūtīt savu motivācijas vēstuli (ne garāku par vienu A4 lapu) un CV, kur ir atspoguļota  brīvprātīgā darba pieredze sportā un angļu valodas zināšanas. Sagatavotie dokumenti jānosūta uz e-pastu: studentusports@lspa.lv. Nedēļas laikā pieteikumi tiks izskatīti, un tiks paziņots Latvijas pārstāvis dalībai šajā starptautiskajā pasākumā.

Sīkāka informācija: https://studentusports.lv/2021/02/22/aicinam-studentus-pieteikties-brivpratigo-lideru-akademijai-2021/ Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.