Notika RTA Ekonomikas un pārvaldības fakultātes Tiesību zinātņu virziena izlaidums

Piektdiena, 19. februāris, 2021
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā (RTA) Ekonomikas un pārvaldības fakultātes Tiesību zinātņu virzienu absolvēja 13 absolventi. Izlaidums notika 19. februārī, attālināti Zoom platformā.

RTA rektore, profesore Iveta Mietule izlaidumā norādīja: “Šis ir īpašs laiks un izlaidums. Pirmo reizi tas notiek attālināti. Arī laiks, ko pavadījāt Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijā ir bijis gana īpašs, piesātināts ar notikumiem, pārvarot grūtības un virzoties pretī mērķim. Jūsu pūles ir vainagojušās ar panākumiem. Akadēmija kopā ar jums ir veikusi virziena akreditāciju un ieguvusi maksimālo akreditācijas termiņu – 6 gadus. Tas ir ļoti labs rezultāts, tāpēc gribu pateikt paldies gan studentiem, gan virziena mācībspēkiem,” uzsvēra I. Mietule.

Absolventus uzrunāja fakultātes dekāne prof. Iluta Arbidāne, norādot, ka arī attālinātie svētki ir piepildīti ar svētku sajūtu.  “Patiess prieks par katru absolventu, kurš vairākus gadus atpakaļ izvēlējās studēt akadēmijā, svētku prieku un gandarījumu par paveikto nekas nevar mainīt,” pārliecināta fakultātes dekāne.

Studiju virziena “Tiesību zinātne” vadītāja, asoc.prof.  Ilona Bulgakova norādīja, ka ikviens students ir piedalījies procesā, lai akadēmija attīstītos. “Jūsu iesaiste Juristu dienās, citos akadēmijas pasākumos, veicināja radošu vidi, pilnveidoja jūs kā personības. Izmantojiet akadēmijā gūtās zināšanas. Mācieties tālāk, un vienmēr savā darbā aiz likuma normas saredziet cilvēku. Strādājiet Latvijas labā,” teica I. Bulgakova.

Šobrīd RTA Tiesību zinātņu virziena pamatstudiju un maģistra studiju programmās studē 126 studenti, tie ir speciālisti, kas nākotnē strādās valsts un privātajos uzņēmumos, tiesībsargājošajās instūcijās un daudzviet citur.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.