RTA absolvente Lāsma Dilba izstrādā informatīvo zīmju dizainu RTA kompleksa teritorijā

Trešdiena, 17. februāris, 2021
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas profesionālās maģistra studiju programmas “Dizains” studenti, izstrādājot savus maģistra darbus, galarezultātā rada dažādus dizaina produktus.

Absolventes Lāsmas Dilbas maģistra darba tēma bija “Informācijas zīmes RTA teritorijā”. Par izvēlēto tēmu viņa teic, ka šis pētījums ir aktuāls, jo darbā izstrādājusi informatīvo zīmju dizainu RTA kompleksa teritorijā, ko akadēmijai būtu nepieciešams realizēt savā teritorijā.

Profesionālā maģistra studiju programmas “Dizains” direktore, asociētā profesore, Dr.paed., Mg.sc.ing., Mg.art. Aina Strode papildina: “Maģistrante, izstrādājot informācijas zīmju dizainu, apliecināja, ka tas ir komplekss uzdevums, kas nosaka grafikas dizaina izmantošanu trīsdimensionālā arhitektūras vidē, nodrošinot universālā dizaina un ilgtspējības principus. Ir gandarījums par Lāsmu un visiem maģistrantiem, kas nebaidās  pieņemt izaicinājumus pētīt, apgūt un izstrādāt jaunus dizaina projektus arī šajos neprognozējamajos studiju apstākļos.”

Absolvente Lāsma Dilba ir no Rīgas un uzsver, ka ir vērts RTA studēt ar dizainu saistītās studiju programmās, jo akadēmijā iegūtās zināšanas noder, meklējot darbu ar dizainu saistītās jomās, turklāt RTA strādā pretimnākoši pasniedzēji, kas vienmēr sniegs savu atbalstu, radot studentos sajūtu, ka esi savējais.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

 

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.