RTA organizē vidusskolēniem attālinātās informatīvās tikšanās

Trešdiena, 17. februāris, 2021
17. februarī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) pārstāvji iepazīstināja ar studiju iespējām vidusskolēnus no Rēzeknes Valsts 1. ģimnāzijas.

Par studiju programmām, valsts finansētajām budžeta vietām, uzņemšanas nosacījumiem stāstīja RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Lolita Kivleniece-Kuzņecova, informācijas speciāliste Inga Kaļva-Miņina, savukārt RTA studente Anna Elīza Drele ("Interjera dizains", 1. kurss) un RTA studente Irēna Fedotova („Uzņēmējdarbība” (specializācija „Tūrisma uzņēmuma vadība”, 1. kurss) dalījās pozitīvajos iespaidos par to, kādas ir priekšrocības un studiju norise RTA.

Klātienes tikšanās šobrīd nav iespējamas, bet mūsdienu tehnoloģijas ļauj pielāgoties esošajai situācijai un satikties ZOOM platformā. Aicinām arī citas vidusskolas izmanoto šo iespēju un pieteikt informatīvo sarunu ar RTA pārstāvjiem, sev izdevīgā laikā, rakstot uz e-pasta adresi: san@rta.lv, zvanot pa tālr. 26656553.

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes foto

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.