Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija – izglītības iestāde mērķtiecīgiem jauniešiem

Trešdiena, 17. februāris, 2021
Katru gadu pavasarī ikviens interesents – skolēns, vecāks, skolotājs – ir aicināts vairāk uzzināt par Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmiju (RTA). Informācijas diena šogad plānota 9. aprīlī. Par pasākuma norisi informācija tiks izziņota vēlāk. Taču jau šobrīd ir iespēja vairāk uzzināt par akadēmiju, lai skolēns pieņemtu pareizo lēmumu – studēt mūsdienīgā augstskolā par valsts budžeta līdzekļiem.

Klātienes tikšanās šobrīd nav iespējamas, bet mūsdienu tehnoloģijas ļauj pielāgoties esošajai situācijai un jau tagad satikties ZOOM platformā jebkurā jums izdevīgā laikā.

Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija aicina skolu vadību, klašu audzinātājus vai mācību priekšmetu pedagogus pieteikt virtuālo sarunu ar RTA pārstāvjiem un organizēt skolēnus, lai viņi varētu iepazīt Austrumlatvijas tehnoloģiju centru, mūsdienīgas augstākās izglītības iestādes priekšrocības, valsts dibinātās augstskolas budžeta vietu sadalījumu bezmaksas studijām.

Skolas var pieteikt virtuālo tikšanos sev izdevīgā laikā, rakstot uz e-pasta adresi: san@rta.lv, zvanot pa tālr. 26656553.

RTA pārstāvji pieaicinās sarunai šobrīd akadēmijā studējošos jauniešus, lai viņi dalītos ar pozitīvo studiju pieredzi. Skolēniem būs iespēja saņemt atbildes uz jautājumiem par studiju procesa norisi, uzņemšanas kārtību, studiju uzsākšanu, dienesta viesnīcu, prakses iespējām un citām aktuālām tēmām, akcentējot RTA absolventu nākotnes perspektīvas un iespējas darba tirgū.

 

 RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Publicitātes fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.