Žurnālu iekļauj datu bāzē

Piektdiena, 5. februāris, 2021
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) janvārī saņēma ziņa no Directory of Research Journals Indexing (DRJI) par žurnāla “Izglītības reforma: izglītības satura pētījumi un ieviešanas problēmas” indeksāciju un iekļaušanu datu bāzē.

DRJI nodrošina ērtu piekļuvi izglītības literatūrai, lai atbalstītu pētījumus izglītībā un to pārnesi pedagoģiskajā praksē. (http://olddrji.lbp.world/JournalProfile.aspx?jid=2661-5266#).

Savukārt februāra pirmajās dienās par šī žurnāla izvērtēšanu un indeksāciju paziņoja viena no pasaules lielākajām zinātnisko žurnālu datu bāzēm Citefactor, kas nodrošina atvērto piekļuvi zinātniskajiem žurnāliem. Saņemta arī atļauja minētajā žurnālā izmantot Citefactor logo. (https://www.citefactor.org/journal/index/26928/ )

Žurnālu “Izglītības reforma: izglītības satura pētījumi un ieviešanas problēmas” izdod Izglītības, valodu un dizaina fakultātes Reģionālistikas zinātniskais institūts (REGI).

Paldies visiem, kas iesaistījās žurnāla numuru veidošanā – autoriem, recenzentiem, žurnāla mājas lapas uzturētājiem, atbalstītājiem.

 

Svetlana Ušča,

RTA vadošā pētnieceRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.