Veiksmīgi noris Eiropas kopīgās maģistra programmas stratēģiskajā robežu pārvaldībā akreditācija

Piektdiena, 5. februāris, 2021
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija (RTA) saņēmusi paziņojumu, ka Nīderlandes – Flandrijas Akreditācijas organizācijas (NVAO) valde paredz pieņemt lēmumu par Eiropas kopīgās maģistra programmas stratēģiskajā robežu pārvaldībā (EJMSBM) akreditāciju.

Pamatojoties uz uzraudzības komisijas pozitīvajām rekomendācijām attiecībā uz Nīderlandes Aizsardzības akadēmijas (NLDA), Igaunijas Drošības zinātņu akadēmijas, Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas, Mikola Romera Universitātes (Lietuva), Nacionālās tālmācības universitātes (Spānija) un Salamankas Universitātes (Spānija) kopīgi īstenotās maģistra programmas kvalitāti un balstoties uz dokumenta “Eiropas pieeja kopīgu programmu kvalitātes nodrošināšanai Eiropas Augstākās izglītības telpā” novērtējuma sistēmu, kā arī saskaņā ar NVAO programmas novērtējuma sistēmu NVAO valde paredz pieņemt lēmumu par esošās Eiropas kopīgās pilna laika maģistra programmas stratēģiskajā robežu pārvaldībā akreditāciju.

            Akreditācija stājas spēkā no oficiālā lēmuma pieņemšanas dienas un ir beztermiņa. Nākamais uzraudzības ziņojums jaiesniedz līdz 2027. gada 1. maijam.

Oficiālais lēmums un akreditācijas ziņojums būs pieejams internetā.

 

 RTA Sabiedrisko attiecību nodaļa

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.