ASV vēstniecības rīkotā lekcija par karjeras izvēli

Sestdiena, 12. decembris, 2015
9.decembrī Rēzeknes Augstskolā notika ASV vēstniecības rīkotā lekcija „Karjeras izvēle un personības zīmols mūsdienu darba tirgū”. To vadīja izglītības programmas Start Strong treneri: ASV vēstniecības kultūras atašejs Matt Thompson un Andris Arhomkins.

Lekcija noritēja pozitīvā un atvērtā gaisotnē. Iesākumā ASV vēstniecības kultūras atašejs nedaudz pastāstīja par interesantajiem momentiem savā darbā, kā arī atklāja, ka Latvijā ir tikai septiņus mēnešus, taču Rēzeknē jau iepriekš ir viesojies. Lekcija turpinājās ar ASV veidotu zīmolu atpazīšanu. Matt Thompson mērķis bija iesaistīt klātesošos diskusijās, kā arī dalīties grupās, veicot interaktīvus uzdevumus. Līdz ar to lekcijas apmeklētājiem bija iespēja atsvaidzināt arī angļu valodas prasmes.

Interaktīvās lekcijas laikā jaunieši varēja izvērtēt, kā darba tirgus mainīgajos apstākļos, uzsākot darba gaitas, atrast savu nišu, kā pielietot savus talantus, varbūt pat izveidot savu uzņēmumu.

RA Sabiedrisko attiecību nodaļa

Māra Justa fotoRēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.