Tiešsaistē notika projekta sanāksme

Piektdiena, 8. janvāris
Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) pārstāvji 2021. gada 8. janvārī piedalījās projekta “Komunikācijas kompetenču modeļa izstrāde un ieviešana biznesa mentora tīkla uzlabošanai un uzturēšanai” 2019-1-LV01-KA203-060414 sanāksmē.

Tā notika, izmantojot tiešsaistes saziņas rīku, ko nodrošināja viens no partneriem – Ecoistituto, Itālija. Sanāksmē piedalījās arī projekta partneri no Bulgārijas, Polijas un Lietuvas. Tikšanās laikā tika pārrunātas projekta turpmākās aktivitātes un sasniedzamie rezultāti.

Projekta dalībnieki apsprieda rokasgrāmatas izstrādes struktūru un organizatoriskos jautājumus, kas attiecas uz projekta pēdējo lielo aktivitāti, kuras ietvaros ir paredzēts izglītot 25 interesentus. Aktivitātes mērķis ir zināšanu apmaiņa starp dalībniekiem un viņu izpratnes stiprināšana par projektu un, kā tālāk izmantot risinājumus biznesa mentoru tīkla veicināšanai un uzturēšanai.Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu