Platformā „Kahoot!” organizēja viktorīnu par Ziemassvētkiem un Jauno gadu

Trešdiena, 30. decembris
29.decembrī Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmijas (RTA) Studējošo padome organizēja Ziemassvētku un Jaunā gada Kahoot viktorīnu, kurā ikviens interesents varēja pārbaudīt savas zināšanas par šiem svētkiem.

Tā kā klātienes pasākumi nenotiek, šī aktivitāte tika īstenota, pateicoties bezmaksas mācību platformai „Kahoot!”. Spēlē piedalījās 57 dalībnieki. Kā atzīst Studējošo padomes vadītājs Sandis Proms, tad spēlētāju rezultāti bijuši diezgan līdzīgi un varējis just, ka dalībnieki vēlas sasniegt augstu rezultātu, lai uzvarētu.

„Viktorīnā jautājumi bija par ziemas un Ziemassvētku tēmu, lai cilvēki varētu atcerēties to, ko aizmirsuši, vai uzzināt to, ko vēl nezināja,” stāsta Sandis. „Šķiet, ka dalībniekiem bija grūtības ar jautājumiem, kuros ir skaitļi, piemēram, cik ilgi jāaudzē egle, lai to varētu pārdot Ziemassvētkos, vai arī cik egļu tiek izaudzēts pārdošanai vienos Ziemassvētkos.”

„Šī jau veidojas kā jauna Studējošo padomes tradīcija, jo šis ir jau otrais „Kahoot!” pasākums, kurā piedalās mūsu studenti. Manuprāt, tas ir ļoti forši, ka kaut kas tāds notiek,” saka Studējošo padomes vadītājs.

Jaunajā gadā Sandis visiem novēl būt pozitīvi noskaņotiem, stipru veselību, izturību un, studentiem, protams, veiksmi sesijā.

Inga Kaļva-Miņina,

RTA Sabiedrisko attiecību nodaļas informācijas speciāliste

 

Publicitātes foto

 Rēzeknes Tehnoloģiju akadēmija © Atbrīvošanas aleja 115, Rēzekne, Latvija. Tālrunis: 28325368; RTA paziņojums par personas datu apstrādi.
Jautājumus un ierosinājumus sūtiet izmantojot RTA palīdzības dienestu